Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

28 жовтня пройде ІІІ Київський дитячо-юнацький Форум М18 «Менші 18 – Ми можемо більше!»

(подію завершено)

28
жовтня неділя
час проведення 11:00 — 16:00

28 жовтня із 11:00 до 16:00 у Київському палаці дітей та юнацтва відбудеться ІІІ Київський дитячо-юнацький форум М18 «Менші 18 – Ми можемо більше!». У заході візьме участь перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Захід створений для найактивніших дітей і підлітків, яким ще не виповнилося 18 років. Вони викликатимуть на дискусію депутатів Київради і лідерів громадської думки, аргументуватимуть свою позицію щодо покращення життя у столиці і презентуватимуть проектні ідеї.

Захід покликаний навчити дітей і молодь краще розумітися у політиці, стати соціально активнішими та набути кращих комунікативних навичок.

Детальніше про програму форуму М18.

Співорганізатори форуму: громадські організації, зокрема Асоціація керівників шкіл Києва, Асоціація приватних навчальних закладів м. Києва, Асоціація позашкільної освіти, Київський палац дітей та юнацтва у партнерстві з міжнародними  та українськими НГО і навчальними закладами.

Усі функції модераторів виконуватимуть учні та молодь.

Участь безкоштовна. Вхід вільний.

Місце проведення: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13, Київський палац дітей та юнацтва.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: 093-808-79-50 (Марія).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]