Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 жовтня відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців кращих кейсів партнерства влади та громади «ТОП-100»

(подію завершено)

12
жовтня середа
час проведення 17:00

12 жовтня о 17:00 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців кращих кейсів партнерства влади та громади «ТОП-100».

Передбачено нагородження 100 найкращих громадських організацій та громадських ініціатив, пов’язаних із волонтерським рухом, діяльність яких спрямована на посилення обороноздатності нашої держави, підтримку внутрішньо переміщених осіб та реалізацію корисних ініціатив для громади міста.

Захід організовано в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Учасники заходу:

  • заступниця голови КМДА Марина Хонда;
  • директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк;
  • виконавчий директор ІСАР «Єднання» Володимир Шейгус;
  • представники міжнародних донорських організацій.

Акредитація ЗМІ за телефоном: 093 990 39 18 або електронною адресою: [email protected]

Для акредитації необхідно вказати: ПІП та дату народження. Для входу на захід обов’язково мати паспорт та редакційне посвідчення.

Акредитація триває до 12:00 10 жовтня.

Місце проведення: станція метрополітену «Майдан Незалежності».

Реєстрація ЗМІ: 16:20 - 16:45.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]