Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21 жовтня відбудеться третій волонтерський турнір із шашок за участю 11-річної чемпіонки світу Валерії Єжової на підтримку ЗСУ

(подію завершено)

21
жовтня п'ятниця
час проведення 15:00

21 жовтня о 15:00 у Vcentri HUB Шевченківського району відбудеться третій волонтерський турнір із шашок за участю 11-річної чемпіонки світу з шашок Валерії Єжової. Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій.

Усі охочі мають змогу перевірити свою майстерність гри в шашки та одночасно допомогти українським військовим. Адже кожен, хто програє, сплачує благодійний внесок, який буде перенаправлено на потреби ЗСУ.

Юна волонтерка гратиме із сімома опонентами одночасно. На сеансі також буде присутній, як аналітик і консультант, гросмейстер міжнародного класу, чемпіон світу, Європи та України Фелікс Шепель. Від нього всі охочі зможуть отримати майстер-класи після своєї гри з Валерією та зрозуміти зроблені помилки.

Раніше, під час волонтерського турніру у Vcentri Hub: Оболонь, юна волонтерка зібрала сім тисяч гривень. Ці кошти перейшли на рахунок благодійного «Дизель Фонду» спеціально для підтримки українських захисників. А на 8 тисяч гривень, зібраних у Vcentri Hub: Голосіїв, було закуплено металеві каністри для легкої тактичної техніки для Окремої тактичної групи «Шершень».

Місце проведення: вул. Володимирська, 51-Б, Vcentri HUB Шевченківського району.

Додаткова інформація для ЗМІ за тел.: 093 990 39 18.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]