Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

15 травня відкриється виставка графіки, де будуть представлені роботи Віктора Гукайла та Люби Рапопорт

(подію завершено)

15
травня середа
час проведення 18:00

15 травня о 18:00 у виставкових залах на Андріївському узвозі, 5/31 відкривається виставка графіки, де будуть представлені роботи видатних митців Віктора Гукайла та Люби Рапопорт. Тільки сьогодні, із нагоди відкриття, вхід на виставку вільний, а всі охочі зможуть ще й поспілкуватися з митцями.

Виставка проходитиме у рамках Фестивалю культури народів Подолу та триватиме до 30 травня.

Тут ви побачите, як уже відомі роботи митців, так і нові витвори.

Любов Рапопорт відома своїми міськими пейзажами, які написані у поєднанні суворості і ліризму, жорсткої об’єктивності та ніжної мрійливості, чуттєвості й експресії. Її малюнки, зроблені точною професійною рукою, завжди зачаровують глядачів.

Віктор Гукайло у своїх картинах надає перевагу мові знаків, у своїх роботах відсилає нас до образних систем Пікассо та Далі. Фігуратизм – мінімальний, але такі «знакові конструкції» залишають простір для глядача, що може піти шляхом асоціативних співставлень, а може зчитувати ці графеми, як динамічні композиції. Віктор Гукайло зображує світ, який щез, але залишився у пам’яті.

Організатори: Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій, ДІАЗ «Стародавній Київ», ГО «Соціальний капітал».

Місце проведення: Андріївський узвіз 5/31, Виставкові зали.

Контакти: old.kyiv.knmc@gmail.com тел.: 067-766-83-44.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua