Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 березня відбудеться прес-брифінг щодо припинення електропостачання найбільшим боржникам, які є клієнтами «постачальника останньої надії»

(подію завершено)

19
березня вівторок
час проведення 14:00 — 15:00
вулиця Рейтарська, 8/5-А

19 березня о 14:00 відбудеться прес-брифінг щодо припинення електропостачання найбільшим боржникам Києва, які є клієнтами «постачальника останньої надії» (ПОН).

Першого квітня у цих споживачів, збігає термін дії договору на отримання послуг із електропостачання. За законом, якщо за 90 діб клієнт не вибрав собі постачальника електроенергії та не уклав з ним договір на ринкових умовах, ПОН ініціює припинення поставки електроенергії. У нових умовах ринку відключення зобов’язаний виконати оператор системи розподілу (ОСР). У Києві відключити можуть десятки організацій, що обслуговують житлові будинки, низку державних підприємств та заводів, Центр державного земельного кадастру, наукові установи та низку інших.

Загалом в Україні – компаній і підприємств, які можуть відключити, – сотні. Серед них – ключові для життєзабезпечення регіонів водоканали та теплоцентралі. Деталі будуть розкриті на заході.

Учасники брифінгу:

  • Олександр Бемм – комерційний директор ДТЕК Київські електромережі;
  • Ганна Фурсова – керівник департаменту клієнтських операцій ДТЕК Київські електромережі.

Місце проведення: вулиця Рейтарська, 8/5-А, ІА «Інтерфакс-Україна».

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова за тел.: 093-315-00-65 – Світлана Різноока. Також акредитуватися можна, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]