Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20 березня відбудеться прес-конференція за результатами участі Києва в міжнародній інвестиційній виставці нерухомості MIPIM 2019

(подію завершено)

20
березня середа
час проведення 09:15

20 березня о 09:15 відбудеться прес-конференція за результатами участі Києва на MIPIM 2019 – головній міжнародній інвестиційній виставці нерухомості, що відбулась днями у Каннах (Франція).  

Під час прес-конференції спікери обговорять вплив глобальних трендів на ринок нерухомості столиці, розкажуть про основні висновки українського девелопменту та представників влади за результатами представлення міста Києва на MIPIM 2019, а також окреслять перспективи галузі у найближчій перспективі.

Спікери:

  • Юлія Тур, в. о. директора комунального підприємства «Київське інвестиційне агентство»;
  • Дмитро Допіро, представник MIPIM в Україні;
  • Юрій Кривошея, керуючий партнер Toronto-Kyiv;
  • Ірина Скороходова, віце-президент Альфа-Банк Україна, засновник STRIX Property Investment Boutique;
  • Наталія Кочергіна, партнер DLA Piper Ukraine.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, 1-й поверх, прес-центр.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected] (Анна Нестуля).

Контактна особа на місці: Анна Нестуля, 066 854 00 40.

 

Довідково.

Київ бере участь у MIPIM вже більше 10 років. Цьогоріч столиця була представлена окремим стендом із насиченою програмою подій, серед яких інвестиційна конференція міста Kyiv as an Investment Gateway to Ukraine, відзнака мером українських компаній Kyiv Friends Awards 2019, а також панельні дискусії за участю локальних та міжнародних експертів.

У 2019 році виставка MIPIM відзначила свою 30 річницю та зібрала 26800 гравців із усіх секторів міжнародного ринку нерухомості. Головними учасниками виставки виступили 5400 інвесторів, 560 політичних лідерів зі 100 країн світу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]