Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 жовтня Музей історії міста Києва презентує виставку живопису «Мальовнича Україна», присвячену творчості українських митців 2-ї половини ХХ століття

(подію завершено)

19
жовтня четвер
час проведення 17:00 — 18:30

19 жовтня о 17:00 у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва презентують виставку живопису «Мальовнича Україна», присвячену творчості українських митців 2-ї половини ХХ століття.

У добірці зібрані пейзажі, натюрморти, портрети та сюжетні композиції митців різних українських шкіл. Розмаїття імен та авторських підходів, стилістичних прийомів і регіональних особливостей поєднані між собою наскрізною червоною ниткою любові до рідного краю та спостережливості художнього погляду.

Представлені твори репрезентують широкий часовий проміжок від 1940-х до 1990-х років, що чудово ілюструє вплив історичного та соціального контекстів, творчих пошуків і нововведень, трансформацію стилів і мистецьких тенденцій.

У виставковому проєкті зібрано понад 100 робіт митців минулого століття, серед яких роботи Василя Чегодара, Віктора Зарецького, Алли Горської, Миколи Глущенка, Юрія Хіміча та багатьох інших.

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 7, Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва.

Презентація проєкту відбудеться 19 жовтня о 17:00 у закритому форматі – за запрошеннями.

Акредитація представників медіа за тел.: 099-096-58-11, Вікторія Новак.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]