Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 жовтня відбудеться форум «Українська – мова Перемоги!», де йтиметься про збереження української мови та ідентичності

(подію завершено)

27
жовтня п'ятниця
час проведення 10:00 — 18:00

27 жовтня з 10:00 до 18:00 до Дня української мови та писемності у столиці відбудеться форум «Українська – мова Перемоги!». Участь у заході візьмуть заступниця голови КМДА Ганна Старостенко та директор Департаменту культури Сергій Анжияк.

Подія покликана винести на загальнодержавний рівень дискусію про потребу формування єдиного україноцентричного безпечного освітньо-культурного простору у країні, сформувати концепцію розвитку української мови, створити «дорожню мапу» зі збереження й розвитку мови та української ідентичності.

Форум відбудеться у форматі тематичних панельних дискусій, під час яких звучатимуть ключові питання: чи можлива спільна ідентичність без спільної мови, яку роль в історії України відіграє мова, як мова впливає на безпеку, як унеможливити ментальну/культурну та мовну сепарацію від України серед тих, хто виїхав через війну, як засобами впливу культури й освіти мотивувати українців повернутися додому після Перемоги тощо.

Серед спікерів – керівники профільних міністерств, дипломати, представники української спільноти у Відні, Чехії та Польщі, територіальних громад, модератори розмовних клубів Всеукраїнського руху «Єдині», лідери громадської думки.

У межах форуму «Українська – мова Перемоги!» також відзначать подяками українців, які стали «амбасадорами» мови.

Місце проведення:  вул. Лаврська, 10-12, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал».

Акредитація представників медіа триває до 16:00 26 жовтня за тел.: 097-881-28-74 (Тelegram). Акредитуватись також можна за e-mail: [email protected] Прохання вказувати в листі ПІБ представника медіа і паспортні дані.

Акредитованим представникам медіа необхідно прибути 27 жовтня о 9:50. При собі потрібно мати паспорт та журналістське посвідчення, видане редакцією.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]