Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20 листопада в Музеї історії Києва презентують альбом «Брузель» із культової саги «Примарні міста»

(подію завершено)

20
листопада неділя
час проведення 10:00

20 листопада о 10:00 у Музеї історії міста Києва відбудеться презентація альбому «Брузель» із культової саги «Примарні міста» авторства Франсуа Скейтена та Бенуа Петерса, які є найзнанішими особистостями у світі бельгійської мальованої літератури. Альбом на українську мову переклало київське видавництво «Пінзель».

Участь у презентації візьмуть:

  • Петер Ван Де Вельде – Посол Бельгії в Україні;
  • Марі-Франс Ботт – відповідальна за економічні, міжнародні зв’язки та зв’язки з громадськістю Мерії Брюсселя;
  • Михайло Кальницький – києвознавець, начальник сектору досліджень урбаністичного мистецтва Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень;
  • Діана Попова – директорка Музею історії Києва;
  • Федір Баландін – керівник Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень;
  • Іван Рябчий – директор видавництва «Пінзель» та перекладач альбому;
  • відомі урбаністи, депутати Київської міської ради, українські письменники.

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 7, Музей історії міста Києва.

Акредитація представників ЗМІ здійснюється за посиланням: https://cutt.ly/FMEQxBY 

Довідково.

Альбом «Брузель» – «біблія» для сучасних європейських урбаністів. У ній розповідається історія архітектурного проєкту, який змінив долю цілого міста, та засвідчив, що один амбітний задум може змінити образ усього мегаполісу. Брузель – дзеркальне відображення Брюсселя і всі історичні зміни, які пережила реальна столиця Бельгії на межі ХІХ і ХХ століть, випадають і на долю цього вигаданого міста.

Альбом входить до серії «Примарні міста». Ці альбоми вперше в історії у 2013 році отримали найпрестижнішу премію на Фестивалі медіа-мистецтв у Японії. Серія практично одразу стала еталоном європейської урбаністичної графіки, у ній представлені міста-двійники найвідоміших міст Старого і Нового світів.

Автори альбому – Франсуа Скейтен, автор популярного музею в Брюсселі «Світ поїздів», а Бенуа Петерс, керівник реставрацій чималої кількості пам’яток «ар-нуво» у Брюсселі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]