Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

25 червня на Софійській площі відбудеться брифінг організаторів благодійного патріотичного онлайн велопробігу

(подію завершено)

25
червня субота
час проведення 11:00

25 червня об 11:00 на Софійській площі відбудеться брифінг організаторів благодійного патріотичного онлайн пробігу Київського Велодня.

Як повідомляють організатори, мета благодійного велопробігу – проявити патріотичну позицію велоспільноти Києва, а також зібрати 1 мільйон грн на закупівлю засобів тактичної медицини для комплектації аптечок тактичної медицини для ЗСУ.

Формат передбачає індивідуальну поїздку на велосипеді в будь-якій точці світу з національною патріотичною символікою і публікацію свого фото із закликом підтримати велопробіг та зібрати кошти. Учасники можуть перерахувати кошти на рахунок організації або особисто передати пожертви із 10:30 до 18:00 на Софійській площі.

Контактна особа для представників ЗМІ:  Даниленко Анна, 063-344-40-05, [email protected]

Довідково.

Велодень в Києві – 2-й за масовістю захід, який проводиться у столиці з 2006 року для популяризації здорового та активного способу життя, створення умов для безпечного пересування велосипедом і легким персональним транспортом.

Організатори акції: ГО «Велодень-Київ»,  ГО «Мотохелп» за підтримки КМДА та Патрульної поліції Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]