Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

29 листопада відбудеться презентація міжмузейного проєкту «Українська зима: від Романа до Йордана»

(подію завершено)

29
листопада середа
час проведення 17:00

29 листопада о 17:00 відбудеться презентація міжмузейного проєкту «Українська зима: від Романа до Йордана». Виставку організовали Національний музей народної архітектури та побуту України і Музей історії міста Києва.

В інтерактивній залі представлені картини Василя Непийпива, рушники, керамічні іграшки, витинанки й різдвяні листівки, а також символи різдвяно-новорічного періоду: колядницькі зірки «звізди», «павуки», дідухи, витинанки та ляльки.

Перлиною експозиції є велика різдвяна шопка з фігурами Йосипа, Марії, Ісусика, тварин, а також солом’яний вертеп, виготовлений учнями дитячої студії «Соломія».

Також на виставці презентують унікальну фондову колекцію: різдвяно-новорічну атрибутику львівського етнографа та художника Володимира Шагала, предмети декоративно-ужиткового мистецтва, різнорегіональну кераміку, музичні інструменти колядників, автентичні зимові строї, килими, рушники, ікони, картини наївного малярства Михайла Онацька, Івана Лисенка та інших.

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 7, МВЦ Музею історії міста Києва.

Обов’язкова акредитація медіа за посиланням: http://surl.li/nanwi, або за телефоном: 067-401-56-52, Яна.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]