Версія для людей із вадами зору

7 листопада із професійним святом привітають соціальних працівників Києва

(подію завершено)

07
листопада четвер
час проведення 15:00

7 листопада о 15:00  у Колонній залі КМДА до Дня працівника соціальної сфери України відбудеться загальноміське зібрання 300 працівників мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Києва. На захід також запрошені представники Київської міської державної адміністрації та партнерських організацій, які працюють у сфері надання соціальних послуг.

Уже традиційно ті, хто тільки розпочав свій шлях у соціальній сфері, приймуть Обітницю соціального працівника. Також оголосять результати загальноміського конкурсу «Кращий соціальний Web Surfer м. Києва-2019». А найбільш досвідчених працівників мережі ЦСССДМ м. Києва привітають із присвоєнням почесного звання «Майстер соціальної роботи».

Під час зустрічі також відбудеться нагородження найкращих працівників відзнаками Київського міського центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, КМДА та Міністерства соціальної політики України.

Організатор: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, КМДА, 2-ий поверх, Колонна зала.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: Шабатіна Анна, 456-77-81, 097- 528-96-09, 063-349-55-69.

Довідково.

День працівника соціальної сфери України відзначається в першу неділю листопада з 1999 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua