Версія для людей із вадами зору

8 листопада працівників культури та майстрів народного мистецтва привітають із професійним святом

(подію завершено)

08
листопада п'ятниця
час проведення 16:00

8 листопада о 16:00 у Національному цирку України розпочнеться святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Урочиста частина заходу відбудеться за участю керівництва Міністерства культури, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, Департаменту культури КМДА, постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики та культурно-мистецької еліти столиці.

Мистецькі привітання забезпечуватимуть провідні творчі колективи столиці: Київський національний академічний театр оперети, Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс», квартет «Імпрессіо» і Анна Зарецька Муніципальної академічної чоловічої хорової капели Л. Ревуцького, заслужена артистка України Ганна Сингаївська, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, Театр світла і вогню «Обрій», Національний цирк України. Окремо буде представлено виставку робіт майстрів народного мистецтва за сприяння Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.

Гості матимуть можливість не тільки поринути в атмосферу свята за допомогою театралізованої зустрічі та різножанрового мистецького наповнення, але й зробити пам’ятні світлини у яскравих фотозонах.

Місце проведення: площа Перемоги, 2, Національний цирк України.

Вхід за запрошеннями.

Акредитація представників ЗМІ, отримання фотографій, відеоматеріалів, організація ексклюзивних інтерв’ю та сюжетів за тел.: 484-64-05, 067-917-93-93, ncucirk@gmail.com

Додатково.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада згідно з Указом Президента України від 30.12.2013 року. Професійне свято було засновано для відзначення вагомого вкладу творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua