Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 листопада в Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Українська – мова перемоги» до дня Української писемності та мови

(подію завершено)

09
листопада середа
час проведення 12:30 — 16:00

9 листопада із 13:00 до 16:00 в Києві відбудеться форум «Українська – мова Перемоги». До Дня української писемності та мови його ініціювали Всеукраїнський рух «Єдині» за участю Ініціативи «Навчай українською» та ГО «Українська гуманітарна платформа».

Форум має на меті допомогти українцям усвідомити власну ідентичність, що дозволить їм повною мірою відчути себе частиною потужної нації, аби ще міцніше стояти у боротьбі з ворогом. Учасники говоритимуть про непросту історію нашої країни, зокрема й про сторінки її тотального зросійщення, шукатимуть відповіді та будуватимуть нове культурне майбутнє.

На форум запрошені представники влади та дипломатичних кіл, бізнесу, освіти, видавничої справи та культури; артисти, блогери, які стають провідниками та амбасадорами цього важливого історичного етапу. 

Місце проведення: станція метро «Майдан Незалежності».

УВАГА! Представникам ЗМІ прохання бути о 12:30.

Акредитація представників ЗМІ і детальніша інформація за тел.: 050-480-45-46, 097-881-28-74, Ірина Скосар.

Довідково.

Проєкт «Єдині» – це 28 днів підтримки в переході на українську, проєкт результативно рухається до амбітної мети: допомогти 1 мільйону людей перейти на українську до кінця 2024 року. Здобутки проєкту «Єдині» за пів року: 45 000 учасників перейшли на українську. Розмовні клуби «Єдині»  працюють у 26 містах та ТГ, 154 викладача-модератора, 300 волонтерів беруть участь в організації курсу, 30 зірок та блогерів підтримали «Єдині» у соціальних медіа.

Переглянути форум «Українська – мова перемоги!» та промови гостей можна о 19:00 9 листопада на youtube-каналі «Єдині» (https://www.youtube.com/watch?v=WpFbPZWaD34), а також в ефірі інформаційних партнерів – espreso.tv, 24 Канал, EdEra, Суспільні новини.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]