Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

26 жовтня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Культурна спадщина в умовах війни: захист, збереження та реставрація»

(подію завершено)

26
жовтня середа
час проведення 10:00 — 18:00

26 жовтня із 10:00 до 18:00 у Києві триватиме Міжнародна науково-практична конференція, під час якої обговорять питання захисту, збереження та реставрації об’єктів нерухомої культурної спадщини та культурних цінностей, що зазнали великої шкоди через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій.

Конференція має стати платформою для обміну досвідом як вітчизняних, так і міжнародних експертів, які досліджували питання із захисту нерухомої культурної спадщини та культурних цінностей в умовах війни.

Вони узагальнять та обміняються практичним досвідом щодо питань захисту, збереження та реставрації культурної спадщини в умовах бойових дій і започаткують створення дорожньої карти для формування методичних рекомендацій з реалізації заходів із захисту, збереження та реставрації культурної спадщини України.

Захід проходить під патронатом UNESCO та за сприяння Ради Європи.

Спікери:

  • Володимир Прокопів – заступник голови КМДА;
  • Олександр Никоряк – директор Департаменту охорони культурної спадщини КМДА;
  • Неля Куковальська – генеральна директорка Національного заповідника «Софія Київська»;
  • Олександр Рудник – в. о. генерального директора Національного заповідника «Києво-Печерська лавра»;
  • депутати Верховної Ради України та Київської міської ради.

Від міжнародної спільноти на конференції поділяться досвідом спікери від UNESCO, штаб-квартири Ради Європи, ALIPH Foundation (Міжнародний альянс захисту культурної спадщині в зоні конфліктів) і представники Польщі, Грузії, Німеччини та Іспанії.

Організатори конференції:

  • Департамент охорони культурної спадщини КМДА;
  • Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій;
  • ГО «Альянс реставраторів історичних будівель України».

Місце проведення: вул. Князів Острозьких (колишня вул. Московська), буд. 2, «ОсвіторіяХаб».

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 050-358-08-53.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів, їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]