Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 жовтня КМДА та Представництво Фонду ООН підпишуть Меморандум щодо розвитку комплексної системи реагування та допомоги у випадках домашнього насильства або насильства за ознакою статі

(подію завершено)

09
жовтня середа
час проведення 14:00

9 жовтня о 14:00 відбудеться підписання Меморандуму між Київською міською державною адміністрацією та Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні  щодо розвитку комплексної системи реагування та допомоги у випадках вчинення домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у м. Києві.

Меморандум підпишуть заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда та Представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль.

Предметом співпраці в рамках цього Меморандуму стане розбудова дієвої системи реагування на випадки вчинення домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та сервісів допомоги таким особам шляхом налагодження міжсекторальної взаємодії між КМДА, громадським і приватним секторами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, та адаптації кращих міжнародних стандартів та практик.

Метою співпраці є залучення громадськості Києва до  виявлення та вирішення проблем безпеки, а також попередження домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в місті на основі діалогу між Київською міською державною адміністрацією та різних зацікавлених учасників на рівні громади.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, 1-й поверх, прес-центр.

Акредитація представників ЗМІ до 10:00 9 жовтня за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа: 063 358 53 54, Олександр.   

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]