Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ очима та пером Максима Рильського: 12 листопада в муніципальній книгарні «Сяйво книги» презентують збірку «Співучий Києве, дитя живих століть»

(подію завершено)

12
листопада неділя
час проведення 14:00 — 16:00

12 листопада о 14:00 в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться презентація книги «Співучий Києве, дитя живих століть», що допоможе читачеві здійснити подорож в українську столицю ХХ ст. разом із Максимом Тадейовичем Рильським.

Розміщені у трьох десятках поетичних збірок Максима Рильського різних років його віршовані посвяти Києву віднині зібрані в одній книжці. Поетичний цикл збірки – це не тільки емоційна осанна Києву, його красі та славетній історії. Це ніби співрозмова з містом та з його жителями, живі олюднені картинки з їхнього життя, у яких ми бачимо постаті поета і киян, чуємо їхні голоси, спілкуємося з ними.

Упорядником книги є онук відомого поета Максим Георгійович Рильський, який також буде присутній на заході разом з іншими членами родини Рильських. «Сяйво книги» запрошує на презентацію столичних архівістів, істориків Києва, науковців.

«Максим Тадейович не любив розповідати про себе. Писав скупі автобіографії, не вів щоденників. Виняток – нотатки, які робив під час поїздок за кордон чи подорожей Україною, названі ним «мандрівними записами». Тим цінніші його особисті спомини чи згадки про нього родини, друзів, колег», – розповів упорядник книжки й співавтор розділу спогадів Максим Георгійович Рильський.

Кожен розділ книжки – сторінка в біографії та в життєдіяльності Максима Тадейовича Рильського, який називав себе «старим киянином». Як приклад, поема «Мандрівка в молодість», яку протягом сорокових поет писав кілька років. Розділ із поеми, який охоплює час проживання в родині Миколи Лисенка (1908-1910 рр.), друкується в розділі «Споминів».

Адреса книгарні «Сяйво книги»: вул. Велика Васильківська, 6.

Вхід на презентацію вільний.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]