Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці відбудеться спільне навчально-тренувальне заняття з виявлення та проведення протиепідемічних заходів проти коронавірусу Covid - 19

(подію завершено)

28
лютого п'ятниця
час проведення 12:00

У п’ятницю, 28 лютого, о 12:00 відбудеться спільне навчально-тренувальне заняття щодо організації та проведення профілактичних заходів на випадок виявлення хворого (підозрілого) на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Covid – 19.

У заході візьмуть участь:

  • мер Києва Віталій Кличко;
  • перший заступник голови КМДА Микола Поворозник;
  • директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург;
  • заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко;
  • в.о. директора ДУ «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Сергій Чумак;
  • голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Місце проведення заходу: Олександрівська клінічна лікарня у м. Києві, вул. Шовковична, 39/1, корпус 8-А, інфекційне відділення № 2.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа на місці: Оксана Хижняк - (098) 647 96 46.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]