Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Музей видатних діячів української культури

Музей видатних діячів української культури (вул. Саксаганського, 93-97) – це комплекс меморіальних будинків, у яких проживали родини Лесі Українки, Миколи Лисенка та Михайла Старицького. Згодом поряд почав жити і Панас Саксаганський, а Іван Франко заходив у гості, коли приїздив до Києва. Свого часу тут був центр культурного життя України.

У Музеї регулярно відбуваються тематичні виставки та інтерактивні події. Дізнатися про актуальні заходи Музею видатних діячів української культури можна на сайті Музею, у Instagram, Facebook або за телефоном – (044) 289-57-52.

День відкритих дверей – кожен третій четвер місяця.

Графік роботи за посиланням.

Більше фото музею – за посиланням.

Будинок Лесі Українки. Серед експозицій розміщена літературна добірка про шлях поетеси. У меморіальних кімнатах відтворені інтер’єри, меблі та інші побутових речі 19 ст. Також у будинку розміщена експозиція «Іван Франко і Київ».

Будинок Михайла Старицького. Експозиція складається з меморіальної квартири письменника та тематичної частини, присвяченої життю і творчості корифея українського театру, а також його нащадків.

Будинок Миколи Лисенка. Родина композитора винаймала другий поверх. Постійна виставка висвітлює шлях композитора, а в меморіальних кімнатах збережено автентичний паркет, ліпнину та кахляні грубки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]