Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва

Музейно-виставковий центр — філія Музею історії міста Києва знаходиться за адресою вул. Б. Хмельницького, 7, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею — за посиланням.

Телефон для довідок — (044) 520 28 22.

МВЦ відчинено з середи по неділю з 12:00 до 19:00, каса працює до 18:30. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте (044) 520 28 22.

Музей історії міста Києва з моменту заснування став візитною карткою Києва. До 2004 року Музей містився в залах старовинного Кловського палацу — пам’ятки архітектури середини XVIII ст. на вул. Пилипа Орлика, 8, а згодом розміщено у Палаці мистецтв «Український дім» по вул. Хрещатик, 2, проте там знаходилась лише частина експозиції, тому в 2012 році з метою часткового відновлення діяльності Музею було передано будівлю по вул. Б. Хмельницького, 7.

Наразі, Музей історії міста Києва —  найбільше музейне об’єднання столиці, а його філія Музейно-виставковий центр — один із головних центрів культурного життя столиці України. Будівля МВЦ — сучасний музейно-виставковий комплекс для відпочинку киян і гостей столиці. У ньому представлена експозиція (згорнута на період воєнного стану), що розповідає про найяскравіші сторінки історії міста, а історичні тематичні виставки репрезентують різні сфери міського життя: виробництво, торгівля, освіта, побут, наука, мистецтво тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]