Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Національний музей мистецтв Ханенків

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків знаходиться за адресою вул. Терещенківська, 15-17, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею – за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 235 32 90, (044) 288 14 50.

Музей працює щодня крім понеділка та вівторка з 10:30 до 17:30. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею.

В одному з центральних кварталів Києва, на вул. Терещенківській, розташований Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, тривалий час знаний як Київський музей західного та східного мистецтва. Він є найбільшою скарбницею світового мистецтва в Україні, а унікальні зібрання та окремі пам’ятки забезпечили музею визнання далеко за межами країни.

Основою колекції стало приватне зібрання видатних українських меценатів ХІХ-ХХ ст. Богдана Івановича та Варвари Николівни Ханенків. Протягом кількох десятиліть вони формували свою колекцію, яка, без сумніву, стала проявом особистого смаку власників.

Богдан Іванович і Варвара Николівна належали до тієї когорти колекціонерів, які були захищені від сторонніх впливів. Збирали те, що відповідало їхнім поглядам і відчуттям. Вже на початку ХХ століття колекція була високо поцінована в середовищі знавців і визнана кращою серед нових приватних збірок того часу.


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]