Версія для людей із вадами зору

Національний центр «Музей Івана Гончара»

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» знаходиться за адресою вул. Лаврська, 19, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею – за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 288 92 68.

Музей працює щодня крім понеділка з 10:00 до 18:00. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею.

Музей Івана Гончара створено в 1993 році. Це видатна колекція народних старожитностей, зібрана зусиллями Івана Макаровича Гончара, що на сьогодні налічує більше 30 тис. експонатів, розташована у будинку, що є є пам’яткою архітектури ХVIII–XIX ст..

Серед музейних цінностей – предмети народного мистецтва, традиційного побуту й звичаєвої обрядовості, стародруки та архівні матеріали, живописні і скульптурних робіт І.М. Гончара. Експозиція присвячена традиційному українському побуту, християнській традиції та національним ідеалам нашого народу.

В рамках роботи центру працюють студія української народної вишивки, клуби народної пісні і танцю, відбуваються майстер-класи з різних видів народного мистецтва, проводяться мистецькі «вечорниці», фольклорні свята і фестивалі, ярмарки народних ремесел, організовуються конференції, круглі столи, семінари-практикуми.


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua