Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Національний центр «Музей Івана Гончара»

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» знаходиться за адресою вул. Лаврська, 19, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею – за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 288 92 68.

Музей працює щодня крім понеділка з 10:00 до 18:00. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею.

Музей Івана Гончара створено в 1993 році. Це видатна колекція народних старожитностей, зібрана зусиллями Івана Макаровича Гончара, що на сьогодні налічує більше 30 тис. експонатів, розташована у будинку, що є є пам’яткою архітектури ХVIII–XIX ст..

Серед музейних цінностей – предмети народного мистецтва, традиційного побуту й звичаєвої обрядовості, стародруки та архівні матеріали, живописні і скульптурних робіт І.М. Гончара. Експозиція присвячена традиційному українському побуту, християнській традиції та національним ідеалам нашого народу.

В рамках роботи центру працюють студія української народної вишивки, клуби народної пісні і танцю, відбуваються майстер-класи з різних видів народного мистецтва, проводяться мистецькі «вечорниці», фольклорні свята і фестивалі, ярмарки народних ремесел, організовуються конференції, круглі столи, семінари-практикуми.


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]