Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Академічна хорова капела ім. Л.М. Ревуцького

Муніципальна академічна чоловіча хорова капела ім. Л.М. Ревуцького була створена у 1969 році. З 1977 року носить ім’я видатного українського композитора, академіка Левка Ревуцького.

Основою репертуару капели є українські хорові твори: колядки, щедрівки, історичні, козацькі, інші народні пісні та твори українських композиторів. Окрім цього, велика кількість творів зарубіжної церковної і класичної хорової музики, як а capella, так і супроводі оркестру (Л. Керубіні «Реквієм», опера-ораторія І. Стравінського «Цар Едіп» та інші).

Колектив гастролював у багатьох країнах Європи: Болгарія, Польща, Бельгія, Німеччина, Голландія, Іспанія, Португалія, Франція, Великобританія та інші. Постійний учасник українських та закордонних хорових фестивалів та конкурсів. Також, капела постійно бере участь у міських та державних урочистих заходах.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті капели чи на сторінці у Facebook.


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]