Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Академічний камерний хор «Хрещатик»

Прем’єрний виступ хору відбувся 9 квітня 1994 року у Київський консерваторії імені П.І. Чайковського (Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського). Від початку свого існування, академічний камерний хор «Хрещатик» вже виконав більше 3600 творів, у тому числі більше 1200 прем’єр.

Пріоритетним завданням колективу є синтетичність та універсалізм. Саме тому в репертуарі хору протягом останніх років з’являються яскраві оригінальні хорові вистави з аранжуванням популярних світових композицій.

У творчому доробку колективу твори українські фольклорні та духовні твори, приклади сучасної світової класики та яскраві твори сучасності. Колектив активно бере участь у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях, а також у державних та міських офіційних заходах столиці.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті чи на сторінці у Facebook.


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]