Версія для людей із вадами зору

Управління з питань запобігання корупції та контрольно-аналітичної роботи

Посадові особи

Победінський Мар'ян Романович (Начальник управління)
Зімодро Ангеліна Сафараліївна (Заступник начальника управління - начальник відділу)
 
Адреса і телефон
Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 36, каб. 1108
Телефон: 202-70-26, Факс: 202-72-35
 
Файли
 
Основні функції та напрямки роботи

Проведення заходів щодо запобігання та виявлення корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією.

Надання структурним підрозділам секретаріату Київської міської ради в межах наданих повноважень методичної допомоги з питань застосування антикорупційного законодавства.

Вжиття заходів щодо виявлення конфлікту інтересів та сприяння його усуненню, контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також виявлення сприятливих для вчинення корупційних правопорушень ризиків в діяльності посадових осіб Київської міської ради в межах наданих повноважень.

Взаємодія в установленому порядку з відповідними структурними підрозділами Національного агентства з питань запобігання корупції.

Участь у службових розслідуваннях за фактами порушення законодавства про запобігання корупції та адміністративних правопорушень посадовими особами Київської міської ради.

Участь у розробці проекту Антикорупційної програми Київської міської ради разом з постійною комісією Київської міської ради, до функціональної спрямованості якої належать питання запобігання корупції, та контроль за її виконанням.

Підготовка та надання Київському міському голові, заступнику міського голови – секретарю Київської міської ради інформаційних, довідкових та інших матеріалів про хід і результати виконання контрольних документів, аналіз причин можливого невиконання та внесення пропозицій щодо їх усунення.

Надання методичної допомоги структурним підрозділам секретаріату Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з організації контролю та перевірки виконання контрольних документів.

Контроль за своєчасним надходженням інформаційних та інших матеріалів від структурних підрозділів секретаріату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про стан виконання контрольних документів.

Підготовка та надання структурним підрозділам секретаріату Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) письмових нагадувань-попереджень про закінчення строків виконання контрольних документів.

Підготовка аналітичних та інформаційних матеріалів для керівництва секретаріату Київської міської ради про хід виконання контрольних документів та стан виконавської дисципліни.

Організація обліку та зберігання виконаних контрольних документів.

Надання інформації про нові нормативні акти та зміни в них, що стосуються підвищення виконавської дисципліни, організації та здійснення контролю, структурним підрозділам секретаріату Київської міської ради та виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

Організація та участь у проведенні семінарів, нарад з питань контролю та запобігання корупційним правопорушенням.

Підготовка та надання заступнику міського голови – секретарю Київської міської ради аналітичних, інформаційних, довідкових та інших матеріалів про хід і результати виконання контрольних документів, а також аналітичних матеріалів про рівень виконавської дисципліни у структурних підрозділах секретаріату Київської міської ради, структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних у місті Києві державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, аналіз причин та умов, що спричиняють неналежне виконання рішень Київської міської ради, та внесення пропозицій щодо їх усунення.

Підготовка пропозицій Київському міському голові та заступнику міського голови – секретарю Київської міської ради щодо створення умов для запобігання корупції у секретаріаті Київської міської ради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua