Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Управління забезпечення діяльності адміністративної комісії

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії Начальник управління

Вадзінська Ольга Олександрівна
Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії +380 (44) 202 75 71
Біографічна довідка

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії Заступник начальника управління – начальник відділу

Саранча Андрій Валерійович
Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії +380 (44) 202 75 83
Біографічна довідка

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії Завідувач сектору з питань реабілітації жертв репресій

Коробченко Василь Якович

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії+380 (44) 202 75 22; +380 (44) 202 75 24

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії тел./факс +380 (44) 202 75 86; 
тел. для зв’язку по Viber 095 062 09 03

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії [email protected]

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії пн-чт 9:00-18:00, пт 9:00-16:45
обідня перерва 13:00-13:45

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії Основнi функцiї:

  • своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин вчинення адміністративного правопорушення, а також запобігання правопорушень, виховання громадян в дусі додержання законів України;
  • організаційне та технічне забезпечення роботи адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації);
  • здійснення організаційно-технічного забезпечення діяльності регіональної комісії з реабілітації в місті Києві.

Положення


Заступник голови Адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) - заступник керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) СИТНІЧЕНКО Євген В'ячеславович

Відповідальний секретар адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) - начальник управління забезпечення діяльності адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) ВАДЗІНСЬКА Ольга Олександрівна

Адміністративна комісія при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) є колегіальним органом, який створюється і діє відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", інших законодавчих і підзаконних актів України у складі голови, заступника голови, відповідального секретаря, а також членів комісії.

Діяльність Адміністративної комісії ґрунтується на принципах законності, охорони інтересів особи та держави, гласності, публічності, самостійності і незалежності у прийнятті рішень, рівності учасників адміністративного процесу перед законом.

Відповідно до ст. 9 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, зазначені в ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне порушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те посадовою особою відповідно до ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Справи про адміністративні правопорушення розглядаються адміністративною комісією за місцем проживання порушника, відповідно до ст. 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення на засіданнях.

По справі про адміністративне правопорушення адміністративна комісія виносить постанову про накладення адміністративного стягнення. Метою накладання адміністративного стягнення є виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.

При накладенні стягнення адміністративна комісія враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують або обтяжують відповідальність.

Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів направляється особі щодо якої її винесено.

Постанова адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення є обов’язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами і громадянами.

Постанова адміністративної комісії може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою щодо якої її винесено в суді.

Відділ забезпечення роботи адміністративної комісії Зразок квитанції для сплати адміністративного штрафу

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]