Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як вирішується питання тополиного пуху?

Для вирішення питання тополиного пуху створена робоча група, залучені експерти Національного університету біоресурсів та природокористування України, Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка, екологи, фахівці з КО «Київзеленбуд», КК «Київатодор» та інші.

40% дерев, зокрема і тополь, у місті Києві досягли середньої вікової межі, саме на аварійних і потенційно небезпечних деревах зосереджується першочергова увага, а процес заміни тополь, що пушать, досить поступовий і за попередніми прогнозами займе кілька років.

Згідно з інформацією КО «Київзеленбуд», за останні 3 роки з 2015-2017 включно, висаджено 1507 молодих тополь чоловічої статі, що не пушать та не викликають алергії, та кроновано понад 6 тис. тополь, які досягли свого граничного віку. Таке кронування дає можливість не створювати пуху протягом 5-10 років.

Проводиться поступова заміна тополь, які зростають вздовж транспортних магістралей і вулиць, на інші породи дерев. Учасниками засідань наголошено на збереженні та відновленні тополевих насаджень, які мають історичну цінність, зокрема, вздовж бульварів Л. Українки, Т. Шевченка, І. Лепсе та інших.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]