Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Зовнішнє освітлення

Зовнішнє освітлення  — освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів за допомогою штучних джерел світла.

Виконавцями робіт є КК "Київавтодор"  та КП "Київміськсвітло".

КК "Київавтодор" 

Виконує всі види дорожніх робіт, в тому числі функції з влаштування інженерних мереж та мереж зовнішнього освітлення, освітлення підземних переходів, благоустрою територій та ін.

КП "Київміськсвітло" (підпорядковане підприємство КК "Київавтодору")

Виконує функції з обслуговування та виконання капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, видачі технічних умов на проектування електромереж зовнішнього освітлення, знаходження місць пошкодження кабельних ліній, будівництво нових та встановлення додаткових опор, світильників та електромереж на вулицях, міжквартальних проїздах, дитячих майданчиках, прибудинкових територіях та ін.


Згідно Розпорядження КМДА «Про затвердження сезонного режиму роботи мереж зовнішнього освітлення на території міста Києва» N 22 від 14.01.2009 р. затверджено сезонний добовий графік режиму роботи мереж зовнішнього освітлення міста Києва та адресний перелік архітектурно-декоративного освітлення будівель та споруд, яке у разі існування загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру не підлягає включенню.

З метою удосконалення умов безпеки дорожнього руху і раціонального використання стаціонарних джерел освітлення та з урахуванням природного світлового режиму в місті Києві передбачено щодобове 50-відсоткове відключення джерел штучного зовнішнього освітлення в період з 23 год. 00 хв. до 06 год. 00 хв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]