Версія для людей із вадами зору

20 листопада до Всесвітнього дня дитини у Театрі на Подолі відбудеться 200-й показ вистави «Звідки беруться діти?»

19 листопада 2018 року, 18:21

20 листопада у Театрі на Подолі відбудеться 200-й показ вистави Віталія Малахова «Звідки беруться діти?». Спеціально до Всесвітнього дня дитини вистава йтиме три дні поспіль: 20, 21 та 22 листопада. Про це повідомили у Київському академічному драматичному театрі на Подолі.

Основою вистави стали історії материнства восьми жінок, які зустрілися у палаті провінційного пологового будинку. Чотири героїні – пацієнтки, які готуються стати мамами: студентка, яку виганяють із гуртожитку; мама шести дівчат, що давно мріє про хлопчика; сурогатна мати та жінка, якій не судилося народити своє маля.

У виставі задіяні: Софія Пісьман, Андрій Пархоменко, Марія Рудковська, Анна Саліванчук, Валентина Сергеєва, Наталія Рокитська, Олена Свірська, Катерина Шенфельд, Лариса Трояновська, Даша Малахова, Катерина Вайвала, Михайло Кришталь, Сергій Сипливий, Оксана Аніщенкова, Ірина Грищенко, Тетяна Печенкіна, Юрій Феліпенко.

20-22 листопада покази відвідають відомі діячі мистецтва, які у різні періоди брали участь у виставі.

Більш детальна інформація на сайті театру, фотоматеріали – за посиланням.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: olgausachova97@gmail.com.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua