Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

36 осіб із будинку, де стався вибух, переселилися в тимчасове житло

27 липня 2017 року, 9:07

36 осіб із будинку в Голосіївському районі, де вчора стався вибух, оселилися в тимчасовому житлі, наданому КМДА. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

«На Бурмистенка, 12 працює цілодобовий штаб і з мешканцями ведеться робота. Станом на 8:00 27 липня, 36 мешканців із 17-ти помешкань тимчасово відселено з будинку в готель-гуртожиток Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Житло, яке отримали постраждалі, обладнано всім необхідним», – розповів Олександр Спасибко.

Нагадаємо, що вчора в Києві стався вибух у житловому будинку в Голосіївському районі столиці. Причини виникнення події з’ясовуються. Національною поліцією розпочате кримінальне провадження. Також на місці події чергують представники поліції, щоб не допустити сторонніх осіб до небезпечних приміщень і захистити квартири від мародерів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]