Версія для людей із вадами зору

389 одиниць техніки та 426 працівників із ручного прибирання «Київавтодору» готові до роботи у посиленому режимі вночі

14 січня 2019 року, 21:06

Враховуючи попередження Українського гідрометцентру, 389 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки, а також 426 працівників з ручного прибирання підприємств «Київавтодору» готові до роботи у посиленому режимі упродовж вечора 14 січня та ночі 15 січня. Про це повідомили у комунальній корпорації.

Увечері протягом 17:30-19:00 підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» провели обробку протиожеледними матеріалами мостів, шляхопроводів, спусків і підйомів, вулиць зі складними умовами руху. Ці заходи спрямовані на недопущення ожеледиці та мінімізацію ДТП за несприятливих погодних умов.

У «Київавтодорі» запевнили, що уважно слідкують за синоптичною ситуацією та відповідно до погодних умов продовжують роботи iз зимового утримання вулиць i доріг, аби забезпечити безпечне пересування киян та гостей столиці містом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua