Головна  →  Новини  →  23 жовтня 2017, 18:30

На Лівобережній площі та ділянках Кільцевої дороги встановили світлоповертальні елементи

На Лівобережній площі та ділянках Кільцевої дороги встановили світлоповертальні елементи (вставки розмічальні дорожні) для кращого зорового сприйняття геометричних параметрів вулиці. Як зауважили у КК «Київавтодор», належним чином обладнані аварійно-небезпечні ділянки вулично-дорожньої мережі сприяють безпеці руху, особливо у темний період доби.

Як зазначили у комунальній корпорації, встановлені світлоповертальні елементи виготовлені Інститутом проблем реєстрації інформації (ІПРІ) НАН України – переможцем конкурсу науково-технічних проектів НАН України в 2017 році.

Із метою підвищення безпеки дорожнього руху, комунальна корпорація «Київавтодор» підтримала проект «Розробка та впровадження високоефективних кругових світлоповертальних елементів для автомагістралей та транспортних мереж м. Києва», запропонований вищезазначеним інститутом, і погодилась здійснити дослідну експлуатацію виготовлених зразків світлоповертальних елементів.

Як зауважили в КК «Київавтодор», зразки світлоповертальних елементів були надані безоплатно Інститутом проблем реєстрації інформації (ІПРІ) НАН України.

Перейти до спискуВерсiя для друку