Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

6 жовтня у Києві відкриють ХI Дні Польського Кіно в Україні

05 жовтня 2016 року, 12:18

6 жовтня о 17:00 в культурному центрі «Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал Сінематека) розпочнеться прес-конференція, присвячена проведенню ХI Днів Польського Кіно в Україні. Як повідомляє Департамент культури КМДА, журналістів також очікує перегляд фільму «Ексцентрики» (2015).

Дні Польського Кіно в Україні, які триватимуть з 6 до 12 жовтня, – власний проект Польського Інституту у Києві. Традиційно у програмі представлено шість найкращих польських фільмів, створених впродовж останніх двох років. Глядачі матимуть змогу познайомитись з найновішими роботами режисерів, чиї фільми свого часу були представлені в Україні у рамках Днів Польського Кіно та на інших кінофестивалях, зокрема, фільми Бориса Ланкоша, Кшиштофа Копчинського, Кінги Дембської, Малгожати Шумовської та Даріуша Гаєвського.

У рамках ХІ Днів Польського Кіно та з нагоди 75-річчя від дня народження всесвітньовідомого польського режисера Кшиштофа Кесльовського у столичному кінотеатрі «Ліра» буде представлено фільми польського та французького періодів творчості майстра.

Цього року фестиваль проходитиме також у Вінниці, Луцьку, Маріуполі, Одесі та Харкові.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]