Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

8 березня на Хрещатику відбудуться змагання «Велике жіноче ралі»

06 березня 2019 року, 13:23

8 березня з 10:00 до 22:00 на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної) пройдуть змагання з авторалі для жінок «Велике жіноче ралі». Згідно із відповідним розпорядженням КМДА, змагання відбудуться для популяризації та розвитку фізичної культури у Києві, заохочення молоді до занять автомобільним спортом, посилення пропаганди здорового способу життя.

У змаганнях візьмуть участь винятково жіночі екіпажі (пілот та штурман). Відбудеться також окремий залік для дівчат на електромобілях.

У зв’язку із цією подією біля адміністративного будинку Київської міської ради на вулиці Хрещатик, 36 із 03:00 до 09:00 8 березня триватиме монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації і проведення змагань.

Демонтаж конструкцій і обладнання здійснюватиметься з 22:30 8 березня до 03:00 9 березня.

Відповідальність за підготовку та проведення заходу взяла на себе громадська організація «Київський міський автомотоклуб».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]