Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 березня відбудеться онлайн марафон, присвячений Дню українського добровольця

11 березня 2021 року, 10:27

Завтра, 12 березня, о 08:30 розпочнеться онлайн марафон, присвячений Дню українського добровольця. 

У програмі заходу: 

08:30 – онлайн урок патріотичного виховання молодого покоління українців «Урок звитяги». Подяка дітям від ветеранів війни за підтримку воїнів у боротьбі за незалежність України.

10:00 – Церемонія передачі американського посібника «Легка черепно-мозкова травма. Реабілітаційний інструментарій», який використовується у збройних силах США. Братимуть участь представники Американсько-української медичної фундації та представники посольств країн-членів НАТО в м. Києві, представники Міноборони, МВС та Мінветеранів). 

11:30 – онлайн проєкт «Доба пам’яті» – це розповіді про події російсько-української війни, історію українських добровольчих формувань та спогади про полеглих добровольців за участю ветеранів війни, родин загиблих героїв-воїнів, волонтерів, громадських діячів. 

Організатори:

- автори проєкту «Доба пам’яті» та ведучі заходу: фронтовий волонтер Наталя Прилуцька та ветеран війни Костянтин Вінніченко;

- Відділ у м. Києві Міністерства у справах ветеранів України

- Київський міський Палац ветеранів;

- КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО»;

- БФ «Ветеранська десятка».

Акредитація ЗМІ за посиланням: https://forms.gle/v67d9BUbbD1wzFqZ9 

Учасникам онлайн марафону в Київському міському Палаці ветеранів обов’язково вимірюватимуть температуру тіла безконтактним термометром. Вхід тільки у масках. 

Також нагадуємо представникам ЗМІ про необхідність дотримуватися дистанції із колегами та учасниками заходу.

Місце проведення: Київський міський Палац ветеранів, вул. Бастіонна, 11.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]