Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

14 квітня у столиці відбудеться загальноміська толока до Дня довкілля: кияни можуть долучитися на одній із локацій або організувати прибирання у себе у дворах

13 квітня 2022 року, 8:47

14 квітня у столиці відбудеться загальноміська толока до Дня довкілля. Міська влада пропонує киянам долучитися і організувати прибирання у себе у дворах. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Друзі! 14 квітня у столиці відбудеться загальноміська толока, приурочена до Дня довкілля. Цього дня комунальники столиці прибиратимуть території, висаджуватимуть дерева та кущі. Містяни також можуть долучитися до організованих толок на 16 локаціях у всіх районах міста. Також кияни можуть організувати прибирання у себе в дворі. Комунальники просять із розумінням поставитися до прохання не завантажувати усе сміття у смітники. Згортайте сухе листя та траву на окремі від сміття купки, які комунальники згодом приберуть», – сказав Микола Поворозник.

Він додав, що палити траву, листя та інший сухостій заборонено. За це передбачений штраф.

Нагадаємо, що загальноміська толока розпочнеться 14 квітня о 10:00. Організовані толоки проходитимуть у всіх десяти районах Києва на 16 локаціях. За кожною з них буде закріплена відповідальна особа, яка допоможе з деталями. Учасники будуть забезпечені необхідним інвентарем та рукавичками.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]