Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

15-17 серпня в Києві та області очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки – Укргідрометцентр

14 серпня 2023 року, 14:17

15-17 серпня в Києві та області очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це попереджає Український гідрометцентр.

У столиці температура повітря вдень прогріється до 31-33° тепла.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану заборонено відвідувати столичні ліси – як пішки, так і за допомогою транспортних засобів, зокрема і велосипедів.

Окрім того, мешканці мають дотримуватись заходів пожежної безпеки, під час перебування зокрема на заплавах річок і присадибних ділянках, не спалювати стерню, сміття та залишки рослинності.

Громадяни несуть адміністративну відповідальність за порушення, а тим більше за розведення багаття чи підпали на території лісів. Штраф для громадян може сягати кілька десятків тисяч гривень. Частина лісових територій була зоною бойових дій, і там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе ризики не лише для громадян, але й для вогнеборців у разі пожежі.

Також через перевищення денної температури повітря понад +28°С в Києві з 10:00 до 22:00 обмежують в’їзд та пересування містом великогабаритного автотранспорту вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн. Контроль за дотриманням водіями вантажівок обмеження руху вулично-дорожньою мережею здійснює Управління патрульної поліції у м. Києві.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]