Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

17 вересня Київ традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day

16 вересня 2022 року, 14:14

17 вересня Київ традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day. За інформацією координатора заходу – Всеукраїнського молодіжного руху Let`s do it Ukraine, цього року Київ і Україна традиційно приєднаються до Всесвітнього дня прибирання разом із мільйонами учасників у 191 країні світу. Основна мета акції – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Учасників закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих локаціях, після попереднього інструктажу техніки безпеки, а під час сигналу тривоги спускатись в укриття.

Як приєднатись до прибирань на локаціях – читайте за посиланням.

Офіційне відкриття Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» відбудеться 17 вересня о 10:00 на території Національного комплексу «Експоцентр України» (просп. Академіка Глушкова 1, перед павільйоном № 10). До участі запрошено лідерів думок, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Деталі та акредитація представників ЗМІ за телефоном: 066 444 51 43, керівник прес-служби Всесвітнього дня прибирання Анастасія Кошуба.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]