Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21 січня в Києві відбудеться Фестиваль національних культур, під час якого можна задонатити на ЗСУ

19 січня 2023 року, 17:23

21 січня на головній сцені маркет-моллу «Даринок» триватиме Фестиваль національних культур «Ми різні, але ми єдині у боротьбі з ворогом», під час якого відбудеться збір благодійних внесків для Збройних Сил України. Про це повідомив Департамент культури КМДА, який є одним із організаторів фестивалю.

На фестивалі будуть представлені культури різних країн і національних громад, виставки мистецтва, демонстрація національних костюмів, майстер-класи із рукоділля, національних танців, спорту і цирку, концерт творчості народів світу, вікторини та конкурси із призами. Дітей очікують анімація, аквагрим, солодка вата. Також серед присутніх розіграють цінні призи.

Глядачам продемонструють східні, німецькі, азербайджанські та ірландські танці, бойові мистецтва – козацький кнут-арапник і бій на шаблях, виступи з кікбоксингу від Національної федерації кікбоксингу України WAKO, мистецтво дефіле тощо.

Захід розпочнеться о 12:00. О 14:00 триватиме показ українських вишиванок, до якого матимуть змогу долучитись присутні, а о 15:00 прихильники культур світу зможуть показати власний національний костюм.

За умови донату на ЗСУ всі активності безкоштовні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]