Версія для людей із вадами зору

23 лютого станція метро «Харківська» запрацює у звичайному режимі після встановлення нових турнікетів

22 лютого 2021 року, 20:03

Завтра, 23 лютого, станція метро «Харківська» запрацює у звичайному режимі. Наразі проходять останні монтажні та  налагоджувальні роботи. Встановлення нових турнікетів завершено раніше запланованого терміну. Наразі проходять останні монтажні та налагоджувальні роботи. Про це повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Такі турнікети вже встановлено на станціях «Сирець», «Площа Льва Толстого» , «Героїв Дніпра», «Харківська», «Контрактова площа». Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, Kyiv Smart Card, картку киянина та безконтактну банківську картку. 

Також цей вид контрольно-пропускних пунктів є антивандальним та застосовується у європейських метрополітенах. У Департаменті закликають пасажирів користуватися безконтактними способами оплати та дотримуватися карантинних заходів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua