Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

23 серпня до Дня Незалежності відбудеться творчий фестиваль «З Україною в серці»

21 серпня 2020 року, 13:36

Із нагоди Дня Незалежності України киян та гостей столиці запрошують відвідати творчий фестиваль «З Україною в серці», який відбудеться 23 серпня у парку ім. Т.Г. Шевченка. Фестиваль розпочнеться о 12:00 і триватиме до 16:00. Про це повідомили у Департаменті молоді та спорту КМДА.

Під час фестивалю на гостей чекатиме святковий концерт за участю талановитих дітей, молоді міста Києва, учасників телевізійного проєкту «Зіркафест», Katapulta Art Music School, гурту «ROGI».

Також відбудеться інтерактивна лекція з віртуальною виставкою у доповненій реальності, присвячена українським винаходам. Лекцію вестиме аніматор, письменник, лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України та Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва Нікіта Кравцов.

У рамках фестивалю можна буде відвідати різноманітні виставки, майстер-класи для дітей та молоді, інтерактивний квест тощо:

  • Виставка «Креслення Леонардо да Вінчі в AR» – перша в Україні інтерактивна виставка з використанням AR-технологій.
  • «Виставка комп’ютерів в AR» – повертає у минуле, щоб побачити експонати комп’ютерних технологій України та світу.
  • Майстер-клас «Як створити власний мультфільм за 5 хвилин за допомогою телефону» (за допомогою творення магнітної картини).
  • STEM-школа Inventor: Робофутбол, малювання із роботом Пікассо, знайомство із курсами STEM-школи Inventor.
  • Naumenko Stories: майстер-клас з магнітного живопису.
  • Чудобокс: інтерактивні розмальовки, фотозона, ростові ляльки.
  • Space Deer: кілька майстер-класів по 20-30 хвилин «Україна англійською».
  • Youth Flow Academy від Міжнародної Асоціації TRIZ: майстер-класи зі швидкої математики.
  • SIMO AR: інтерактивний квест для дітей та молоді.
  • Патрульна поліція України: майстер-класи «Безпечна дорога».

Також працюватиме виставка робіт переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», «Карта, що говорить», виставка ляльок народів світу, аніматори, конкурси та багато подарунків за активну участь у майстер-класах та конкурсах.

Під час відвідування заходів із собою необхідно мати захисні маски та рукавички.

Звертаємо увагу на те, що більшість локацій – інтерактивні, із застосуванням доповненої реальності та 3D-технологій, які працюють через окремі мобільні додатки смартфону. На території парку можна буде скористатися безкоштовною Wi-Fi зоною від KyivSmartCity.

Вхід вільний.

Нагадаємо, що до Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України у столиці відбудеться низка урочистих, культурно-мистецьких та спортивних подій.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]