Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

25 березня з 10:00 до 17:00 у межах Міжнародного тижня здоров’я підлітків відбудеться віртуальний квест «Знання=Захист=Здоров’я!»

24 березня 2023 року, 13:18

25 березня з 10:00 до 17:00, до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом та в межах Міжнародного тижня здоров’я підлітків, відбудеться віртуальний квест «Знання=Захист=Здоров’я!», взяти участь у якому запрошують всіх охочих. Про це повідомляє Київський міський центр соціальних служб на своїй сторінці у Facebook

Учасники квесту в інтерактивній формі дізнаються важливу інформацію щодо профілактики туберкульозу та механізмів його передачі, підвищать власну обізнаність про цю хворобу, розвінчають основні міфи, зможуть проявити свою спостережливість, уважність та креативні здібності. 

Результати квесту будуть оголошені у понеділок, 27 березня, на інформаційних ресурсах КМЦСС. Переможці отримають спеціальні призи, серед яких відвідування розважального центру, термокухлі, подушки, поясні сумки.

Для участі у квесті необхідно зареєструватися за посиланням до 09:00 25 березня.

Отримати додаткову інформацію та технічну підтримку під час проходження квесту учасники зможуть у Telegram, написавши в особисті повідомлення на акаунт @KCCSS_support.

Довідково.

Ідея Міжнародного тижня здоров’я підлітків була ініційована у США у 2016 році. Наразі Міжнародний тиждень здоров’я підлітків є соціально-інформаційною акцією, до заходів якої долучаються різні установи, заклади соціальної сфери та громадськість.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]