Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

2 червня на Троїцькій площі стартує кольоровий забіг KYIV COLOR RUN 2019

31 травня 2019 року, 14:31

2 червня із 09:00 до 13:00 у столиці відбуватиметься кольоровий забіг KYIV COLOR RUN 2019. Таку ініціативу громадської організації «Міський спортивний клуб «КМ Running Club» підтримано розпорядженням КМДА № 985.

Учасники рушать за маршрутом: Троїцька площа – вулиця Велика Васильківська (від перехрестя з вулицею Жилянською до перехрестя з вулицею Лабораторною) (4 кола).

Передбачено заборону руху всіх видів транспорту під час монтажу та демонтажу сценічних конструкцій на Троїцькій площі та вулиці Великій Васильківській (від перехрестя з вулицею Жилянською до перехрестя з вулицею Фізкультури). А саме: із 06:00 до 09:00 2 червня та з 13:00 до 14:30 2 червня.

Окрім того, у зв'язку із проведенням заходу змінить роботу громадський транспорт.

Кольоровий пробіг проводиться щорічно у 40 країнах світу з ініціативи американця Тревіса Снайдера. В Україні Кольоровий забіг започатковано у 2014 році командою Київського бігового клубу «KM Running club». Перший проект зібрав 800 учасників, а через кілька років виріс у масштабне спортивне свято, яке збирає тисячі прихильників.

Так, цього року очікується понад 4000 учасників і ще більше глядачів. Для дітей передбачено 3 дистанції на 200, 400 та 800 метрів залежно від вікових категорій. Кожна дитяча дистанція матиме свою назву: «Тигренята», «Ластівки» та «Зайчики». Крім того, для наймолодших бігунів передбачено приз за найкращий креативний образ.

Дорослі зможуть обрати дистанції на 3 або 6 кілометрів, які долатимуть під музичний супровід під дощем різнокольорових фарб холі. Після забігу також триватимуть церемонія нагородження за найкращі костюми Color Run Creative awards, DJ, лотерея з цінними призами від партнерів, конкурси, флешмоб та фотографії.

Зареєструватися на кольоровий забіг можна на сайті: http://colorrun.com.ua/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]