Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

2 червня розпочнеться плановий почерговий ремонт двох ескалаторів на пересадочному вузлі «Золоті ворота» – «Театральна»

01 червня 2022 року, 9:35

Завтра, 2 червня, розпочнеться плановий почерговий ремонт двох ескалаторів на пересадочному вузлі «Золоті ворота» – «Театральна». Роботи триватимуть до 19 серпня 2022 року. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він додав, що капітальний ремонт ескалатора обов’язково проводять після пробігу 150-160 тисяч км. Підйомний механізм повністю розбирається, зношені деталі замінюються.
Ескалатори на перасадочному вузлі «Золоті ворота» – «Театральна» ввели в експлуатацію у 1981 році. Востаннє їх планово оновлювали у 2012 році.

Нагадаємо, що наразі капітальний ремонт ескалаторів триває на станції «Лук’янівська». Просимо вибачення у пасажирів за незручності, сподіваємося на розуміння та закликаємо дотримуватися правил поведінки на ескалаторах: не заступати за обмежувальну лінію, притримувати поли довгого одягу та триматися за поручень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]