Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

30 травня відбудеться щорічний благодійний спортивний 28-й «Пробіг під каштанами»

18 травня 2021 року, 17:13

У столиці 30 травня відбудеться щорічний благодійний спортивний 28-й «Пробіг під каштанами». Підписано відповідне розпорядження КМДА № 1092. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

 «Пробіг під каштанами» – це дійсно свято. Я неодноразово сама у цьому переконувалася, адже брала участь декілька разів – і як спортсменка, і як голова комісії атлетів. Пробіг, насамперед, дає надію! І долучитись до цього заходу – дуже добра справа. Адже зібрані під час цієї спортивної події внески підуть на закупівлю необхідного обладнання для лікування дітей із вродженими вадами серця. Тож, це свято не лише для учасників забігу, а й для батьків, які бачать своїх діточок здоровими. Для тих, хто має надію: і моя дитина теж зможе вилікуватись. Кожен має право на щастя, так давайте робити добрі справи разом! Але закликаю бути і відповідальними: дотримуватися протиепідемічних заходів під час пробігу», – зауважила Олена Говорова.

«Пробіг під каштанами» відбудеться у День Києва, 30 травня, з 07:00 до 15:00 за маршрутом: Майдан Незалежності – вулиця Хрещатик – вулиця Велика Васильківська – вулиця Саксаганського – вулиця Володимирська – вулиця Жилянська – вулиця Шота Руставелі – вулиця Велика Васильківська – вулиця Хрещатик – Майдан Незалежності.

Організатори благодійного проєкту готують два формати проведення 28-го «Пробігу під каштанами».

Offline – на старт можна долучитися на Майдані Незалежності з дотриманням карантинних правил та обмежень. Обов’язковим є правильно одягнена маска та відстані між учасниками, рекомендовано мати із собою окуляри, інші засоби індивідуального захисту, враховуючи епідемічну ситуацію в столиці.

Online зможуть долучитися всі охочі, незалежно від часу та місця участі. Для цього необхідно завантажити безкоштовний мобільний додаток Strava, зареєструватися в ньому та долучитися до групи «Пробіг під каштанами». У день заходу до 11:00 слід вийти на прогулянку або пробіжку, відкрити додаток, натиснути старт, через 5 км – фініш. Також можна зробити фото з пробіжки, завантажити його в додаток і зберегти результати старту. Усі учасники будуть відображені в рейтинговій таблиці із зазначенням локації, маршруту та даних пробіжки.

Також у додатку можуть реєструватися корпоративні команди (для проведення внутрішнього тімбілдингу), а їхні учасники – долучатися до групи «Пробіг під каштанами». Організатори пропонують учасникам offline старту також завантажувати додаток та фіксувати свою участь.

Нагадаємо, що проєкт був започаткований у 1993 році і на сьогодні є традиційною частиною святкування Дня Києва. Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її розв’язання. Зібрані під час цієї спортивної події внески йдуть на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Зокрема, торік було придбано новий наркозно-дихальний апарат A7 (Mindray).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]