Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

3 червня стартує 26-й курс переходу на українську мову від Всеукраїнського руху «Єдині»

30 травня 2024 року, 10:50

3 червня стартують базовий курс підтримки для новачків у переході на українську та поглиблений граматичний курс від Всеукраїнського руху «Єдині». Амбасадором червневого курсу став Тарас Цимбалюк – український актор театру, кіно та телебачення. Він поділиться секретами, якими користуються актори для тренування вимови, та розповість про театральні й телевізійні залаштунки. Про це інформують організатори проєкту.

На слухачів курсу чекають: ретельно розроблені програмні матеріали, спілкування та знайомства з новими людьми, короткі завдання щодня, чати підтримки із професійними модераторами, розмовні клуби наживо та онлайн, фінальне тестування.

Тривалість кожного курсу – 28 днів. Долучитися можна з будь-якої точки світу. Навчання повністю безоплатне. Реєстрація – на сайті: https://yedyni.org/.

Соціальні мережі проєкту:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]