Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

5 вересня на Дніпровській набережній відбудеться благодійний захід «Хвостатий забіг»

28 серпня 2021 року, 13:01

5 вересня із 12:00 до 16:00 на Дніпровській набережній у парку «Вербовий гай» відбудеться благодійний захід «Хвостатий забіг». Зібрані кошти підуть на облаштування сучасного майданчику для вигулу у притулку тварин у Бородянці, де наразі утримуються близько 450 собак.

Зокрема, передбачена участь у забігу на дистанцію в 1 км – як із домашнім улюбленцем, так і без. Також є можливість придбати електронний благодійний квиток без спортивних змагань: https://hvostatiyzabig.event.net.ua/. Для глядачів і журналістів відвідування заходу вільне.

Організатор – благодійний фонд «Хвостата банда» у партнерстві із КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». На всіх учасників забігу, які придбають квитки, чекають стартові подарунки від спонсорів, розіграш цінних подарунків, а також можливість безкоштовно чіпувати і зареєструвати свого домашнього улюбленця, отримати послуги грумера та поради від кінолога.

Графік заходу:

  • 12:00 – 13:00 – відвідування локацій заходу;
  • 13:00 – 14:00 – реєстрація учасників;
  • 14:00 – забіг;
  • 14:30 – розіграш і вручення подарунків.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]