Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Адміністративні послуги соціального характеру можна отримати в усіх ЦНАПах столиці

06 червня 2023 року, 16:22

Адміністративні послуги соціального характеру можна отримати у всіх столичних ЦНАПах, у кожному районі міста. Про це повідомляє  Департамент (Центр) надання адміністративних послуг.

Відповідні вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» з 1 червня забезпечили всі районні в місті Києві державні адміністрації.

Усі ЦНАПи облаштовані за принципами інклюзії, оскільки за цією категорією послуг найчастіше звертаються особи похилого віку, з інвалідністю, родини з дітьми.

Реєстрація на конкретну годину доступна у застосунку «Київ Цифровий» або за посиланням: https://kyivcnap.gov.ua.

Додаткова інформація та консультації за тел.: (044) 202-60-38, (044) 202-60-39.

Як зазначає Департамент, через столичні ЦНАПи надано вже 9204 соціальні послуги, зокрема щодо надання субсидій, призначення державних допомог, пільг, грошових компенсацій тощо. Загалом же перелік послуг столичних ЦНАП налічує більше 450 видів.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]