Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Аварійна бригада «Київтеплоенерго» локалізувала пошкодження тепломережі на вулиці Діловій

09 травня 2023 року, 12:07

Сьогодні о 10:55 на вул. Ділова, 2 сталося пошкодження тепломережі з витоком води через люки теплової камери. Пошкодження виникло під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж. Про це інформує КП «Київтеплоенерго».

Аварійна бригада комунального підприємства оперативно знизила тиск у трубопроводі та перекрила подачу теплоносія. Пошкодження локалізували та розпочали підготовку до ремонтних робіт.

Пошкодження трубопроводу виявлене під час гідравлічних випробувань тепломереж у зоні обслуговування ТЕЦ-5. Тепломережа введена в експлуатацію у 1982 році.

Нагадаємо, наразі у Києві триває другий етап гідравлічних випробувань. Труби перевіряють на щільність та міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час проходження опалювального сезону.

Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до опалювального сезону (визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]