Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Аварійні бригади «Київтеплоенерго» на період похолодання працюють у посиленому режимі

21 грудня 2021 року, 13:01

У період похолодання черговий персонал аварійних бригад СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» працюватиме в посиленому режимі, щоб забезпечити оперативне реагування у випадку виявлення пошкоджень тепломереж. Про це інформує комунальне підприємство.

Також у зв’язку із похолоданням КП «Київтеплоенерго» збільшує температурні параметри теплоносія на теплоджерелах (теплоелектроцентралях та котельнях) згідно з температурним графіком, що базується на температурі повітря. Для забезпечення зростаючого попиту на тепло та електроенергію підготовлені енергоблоки на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Щоб забезпечити стабільну роботу київської централізованої системи теплопостачання в морозні дні, підприємство провело додаткові обстеження обладнання, контрольні заходи щодо перевірки роботи теплопунктів і теплокамер. У посилений режим роботи переведений персонал 35 аварійно-відновлювальних бригад (загалом  – 1130 працівників).

Нагадаємо, в Києві працює одна з найбільших систем централізованого теплопостачання в Європі, а КП «Київтеплоенерго» – найбільше теплопостачальне підприємство в Україні та третє за розміром в Європі. Загальна протяжність тепломереж Києва – понад 2,7 тис. км. В управлінні «Київтеплоенерго» перебувають дві теплоелектроцентралі № 5 і № 6, майже 200 котелень та близько 3 тис. теплопунктів.

КП «Київтеплоенерго» постачає тепло до близько 15 тис. будівель міста, із яких 10 тис. житлових будинків. Забезпечує 90% потреб Києва у теплі та майже 60% – в електроенергії.

Читайте новини про енергетику Києва у Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]